بوتکمپ گولنگ Golang

زبان برنامه نویسی Golang شباهت بسیار زیادی به زبان برنامه نویسی C داشته و هدف آن کاهش پیچدگی در توسعه برنامه ها است. این زبان به طور گسترده برای پیاده سازی سرور های وب، برنامه های کاربردی و ابزارهای مدیریت کانتینرها مورد استفاده قرار گرفته است. از جمله ابزارهایی که با این زبان توسعه پیدا کرده اند می توان به NATS ،Docker ،Kubernetes و Prometheus اشاره کرد. در چند سال اخیر این زبان در شرکت های ایرانی هم جای خود را باز کرده است و از آن برای توسعه سرویس های BackEnd استفاده می شود.
تعداد دیدگاه
بازدید
نوع دوره

آنلاین (ضبط شده)

سطح دوره
پیش نیاز
تاریخ آغاز
مدت زمان دوره
تعداد سرفصل
نوع مدرک
60% بورسیه در پرداخت شهریه

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید! در پایان دوره شما طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

می‌خواهید سریع بعد از دوره ی برنامه نویسی وارد بازار کار شوید؟
می‌خواهید در شرکت های معتبر مشغول به کار شوید؟
می‌خواهید دوره ای را حضوری با پروژه های واقعی بگذرانید؟
می‌خواهید با حقوق عالی به عنوان برنامه نویس استخدام شوید؟

جزئیات دوره

اگر ...

آشنایی بیشتر با این دوره
% 0
60% بورسیه در پرداخت شهریه

امروز یاد بگیر، فردا سر کار تسویه کن

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید! در پایان دوره شما طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

با این دوره بیشتر آشنا شوید

در ابتدا دوره، یک آشنایی با زبان Go ایجاد شده و دانشجویان برنامه های ساده ای را با آن پیاده سازی می کنند. از آنجایی که پیاده سازی سرورهای وب یکی از موارد مهم استفاده از زبان برنامه نویسی Go است، در ادامه مروری به ساختار پروتکل HTTP کرده و پس از آن به پیاده سازی یک سرور وب ساده در Go می پردازیم. در این پیاده سازی سعی می شود آشنایی با ساختار برنامه های بزرگ در Go ایجاد شده و جزئیاتی مانند Configurationیا Metricها که در سیستم های واقعی ارزش زیادی دارند مرور شود. در نهایت به این سرور وب یک پایگاه داده ای MongoDB اضافه می شود که هدف از آن تنها آشنایی دانشجویان با رابط های پایگاه داده ای در زبان Go است و پرداخت زیادی به مباحث پایگاه داده ای صورت نمی پذیرد. در نهایت برای بالا آوردن سیستم از Docker و docker-compose استفاده شده و سعی می شود مقدمه ای از اهمیت Docker و چگونگی استفاده از آن ارائه شود.

مخاطبین دوره

رنج دریافتی

سطح

حداقل

حداکثر

تازه کار

8.9 میلیون تومان

12 میلیون تومان

با سابقه کار متوسط

14 میلیون تومان

22.1 میلیون تومان

کاربلد

25 میلیون تومان

35.4 میلیون تومان

سرفصل های دوره

در ابتدا دوره، یک آشنایی با زبان Go ایجاد شده و دانشجویان برنامه های ساده ای را با آن پیاده سازی می کنند. از آنجایی که پیاده سازی سرورهای وب یکی از موارد مهم استفاده از زبان برنامه نویسی Go است، در ادامه مروری به ساختار پروتکل HTTP کرده و پس از آن به پیاده سازی یک سرور وب ساده در Go می پردازیم. در این پیاده سازی سعی می شود آشنایی با ساختار برنامه های بزرگ در Go ایجاد شده و جزئیایتی مانند Configuration یا Metricها که در سیستم های واقعی ارزش زیادی دارند ، مرور شود. در نهایت به این سرور وب یک پایگاه داده ای MongoDB اضافه می شود که هدف از آن تنها آشنایی دانشجویان با رابط های پایگاه داده ای در زبان Go است و پرداخت زیادی به مباحث پایگاه داده ای صورت نمی پذیرد. در نهایت برای بالا آوردن سیستم از Docker و compose-docker استفاده شده و سعی می شود مقدمه ای از اهمیت Docker و چگونگی استفاده از آن ارائه شود.

 

سرفصل‌ها

No data was found

درخواست مشاوره برای بوت کمپ

تو اولین فرصت با شما تماس میگیریم

دوره‌های مرتبط

آموزش‌های برنامه‌نویسی را از دست ندهید

Node
Node.js به زبان ساده یک محیط اجرای Back-end برای جاوا اسکریپت است. این نرم افزار توسط رایان دال در سال 2009 ایجاد شد. Node.js، جاوا اسکریپت را با استفاده از موتور جاوا اسکریپت V8، همان موتوری که مرورگر گوگل کروم را تامین می کند، اجرا می کند.
QA&
تست نرم افزار و تضمین کیفیت یکی از بخش های مهم برای هر نرم افزار است و هر توسعه دهنده و شرکت نرم افزاری باید از آن آگاهی کامل داشته باشد. برنامه نویسان، باید در طراحی و ارائه ی این نرم افزارها به نکاتی از قبیل سرعت ارائه، کیفیت، قیمت مناسب و از همه
asp.net core
ASP.NET Core یک فریم ورک و نسخه ی اوپن سورس ASP.NET است. با توجه به قابلیت‌هایی که این فریمورک در توسعه برنامه‌های تحت ویندوز دارد، بسیار مناسب افرادی است که به دنبال یک مهارت با تنوع کاری بالا هستند و می خواهند درآمد بالایی داشته باشند. این فریم ورک
Java
جاوا (Java) به طور گسترده در ساخت برنامه های تحت وب در مقیاس سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد. این زبان سالها است که در لیست بهترین زبان های برنامه نویسی دیده می شود و آموزش جاوا طرفداران زیادی دارد. جاوا زبان برنامه نویسی چند منظوره (General-Purpos