بوت‌کمپ جاوا اسکریپت- ری اکت

بوت کمپ ها، دوره های فشرده ای هستند که کارآموز بصورت مهارت محور با انجام پروژه های مختلف، با React JS آشنا می شود. منتورها یا همان مدرسین این دوره ها از متخصصین فعال در شرکت های بنام صنعت هستند که با توجه به نیاز بازار کار سرفصل ها و پروژه های بوت کمپ را تعریف مینمایند. پروژه های انجام شده در طول بوت کمپ مشابه پروژه های واقعی و بزرگ صنعت هستند. باعث افتخار ماست که 70  درصد از کارآموزان ما بعد از پایان دوره در شرکت های مطرح صنعت مشغول به کار شده اند.
تعداد دیدگاه
بازدید
نوع دوره

آنلاین (ضبط شده)

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

پیش نیاز

ندارد

تاریخ آغاز

خرداد 1402

مدت زمان دوره

170 ساعت

تعداد سرفصل
نوع مدرک

مدرک معتبر مپصا اچ آر

60% بورسیه در پرداخت شهریه

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید! در پایان دوره شما طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

می‌خواهید سریع بعد از دوره ی برنامه نویسی وارد بازار کار شوید؟
می‌خواهید در شرکت های معتبر مشغول به کار شوید؟
می‌خواهید دوره ای را حضوری با پروژه های واقعی بگذرانید؟
می‌خواهید با حقوق عالی به عنوان برنامه نویس استخدام شوید؟

جزئیات دوره

اگر ...

آشنایی بیشتر با این دوره
% 0
60% بورسیه در پرداخت شهریه

امروز یاد بگیر، فردا سر کار تسویه کن

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید!

شما پس از اتمام دوره طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

با این دوره بیشتر آشنا شوید

ابتدا مباحث پیشرفته تر JavaScript از جمله برنامه نویسی شیءگرا و توارث با استفاده از این زبان و همچنین ابزارهای مدرن این زبان که در ES6 معرفی شدند مثل Destructuring و Arrow Functionها و مباحث عمیقتر مثل Closureها مورد بررسی کامل قرار خواهند گرفت. در پایان این دوره دانشجو دارای درک عمیقی از مباحث بنیادی JavaScript شده و تمامی پیشنیازهای لازم برای فراگیری Frameworkهای مدرن تولید صفحات وب مثل React, Angular, Vue و … را فراگرفته است.

از میان Front-end Developerها کسانی موفق تر خواهند بود که درک درستی از معماری وب داشته باشند. Web serverها را بشناسد و همچنین شناخت صیحی از NodeJs به عنوان یک ابزار غیرقابل چشم پوشی در ساخت Websiteها و Web Applicationها در دنیای امروزی داشته باشد.

پس در نهایت به بررسی NodeJs و چگونگی استفاده از آن در تولید Web Server ها خواهیم پرداخت. در پایان این فصل دانشجویان درک دقیقی از Nodejs خواهند داشت و میتوانند Web server بسازند. بنابراین در پایان دوره درک درستی از فرآیند ساخت یک Website یا Web Application از ابتدا تا انتها را خواهند داشت.

مخاطبین دوره

بازار کار

ری اکت یکی از کتابخانه های متن باز جاوااسکریپت است. برنامه نویسان بیشتر از کتابخانه های زبان جاوا اسکریپت استفاده می کنند. به این دلیل که کد ها آماده هستند و برنامه نوشتن با آن سریعتر پیش می رود. کد های آماده شامل کامپوننت های آماده، توابع و الگوهای از پیش تعیین شده هستند. می توان گفت که ریکت بهترین کتابخانه برای کار در حوضه ی UI است. و بیشتر به خاطر اینکه بازار کار برای فرانت اند کارانی که از  React استفاده می کنند زیاد است برای کسانی که به کار در سمت فرانت و UI علاقه دارند یادگیری React js پیشنهاد می شود.

بازه حقوق سال 1401

سطح

حداقل

حداکثر

تازه کار

4.8 میلیون تومان

12.6 میلیون تومان

با سابقه کار متوسط

5.5 میلیون تومان

22.5 میلیون تومان

کاربلد

7.2 میلیون تومان

31.4 میلیون تومان

سرفصل‌ها

No data was found

درخواست مشاوره برای بوت کمپ

تو اولین فرصت با شما تماس میگیریم

دوره‌های مرتبط

آموزش‌های برنامه‌نویسی را از دست ندهید

Node
Node.js به زبان ساده یک محیط اجرای Back-end برای جاوا اسکریپت است. این نرم افزار توسط رایان دال در سال 2009 ایجاد شد. Node.js، جاوا اسکریپت را با استفاده از موتور جاوا اسکریپت V8، همان موتوری که مرورگر گوگل کروم را تامین می کند، اجرا می کند.
Go
زبان برنامه نویسی Golang شباهت بسیار زیادی به زبان برنامه نویسی C داشته و هدف آن کاهش پیچدگی در توسعه برنامه ها است. این زبان به طور گسترده برای پیاده سازی سرور های وب، برنامه های کاربردی و ابزارهای مدیریت کانتینرها مورد استفاده قرار گرفته است.
QA&
تست نرم افزار و تضمین کیفیت یکی از بخش های مهم برای هر نرم افزار است و هر توسعه دهنده و شرکت نرم افزاری باید از آن آگاهی کامل داشته باشد. برنامه نویسان، باید در طراحی و ارائه ی این نرم افزارها به نکاتی از قبیل سرعت ارائه، کیفیت، قیمت مناسب و از همه
asp.net core
ASP.NET Core یک فریم ورک و نسخه ی اوپن سورس ASP.NET است. با توجه به قابلیت‌هایی که این فریمورک در توسعه برنامه‌های تحت ویندوز دارد، بسیار مناسب افرادی است که به دنبال یک مهارت با تنوع کاری بالا هستند و می خواهند درآمد بالایی داشته باشند. این فریم ورک