بوت کمپ پایتون – جنگو

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) یکی از ساده ترین و آینده دار ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است که توانایی و کاربرد بالایی در تولید برنامه های تحت وب دارد. این موضوع باعث شده است تا روز به روز به علاقه مندان شرکت در بوت کمپ پایتون و یادگیری این زبان برنامه نویسی افزوده شود؛ اما این افراد نیاز به یک فریم ورک (Framework) خوب و قوی برای کار دارند. یکی از مشهورترین و محبوب ترین فریم ورک های پایتون برای ساخت برنامه های تحت وب، جنگو (Django) است که شما در بوت کمپ پایتون – جنگو به خوبی نحوه ی کار با آن را آموزش می بینید. این فریم ورک توسط اینستاگرام، یوتیوب، گوگل و حتی ناسا برای توسعه وبسایتشان به کار گرفته شده است. اگر می خواهید در زمینه ساخت برنامه های تحت وب فعالیت کنید و زبان برنامه نویسی پایتون را انتخاب کردید، شرکت در بوت کمپ پایتون – جنگو و یادگیری این فریم ورک می تواند انتخاب هوشمندانه و مفیدی برای شما باشد. با شرکت در بوت کمپ پایتون جنگو مپصا اچ آر، کار بر روی پروژه های واقعی را تحت نظارت منتورهای خود تجربه خواهید کرد و آماده ورود به بازار می شوید. علاوه بر آن در پایان بوت کمپ پایتون – جنگو، گواهینامه معتبر مپصا اچ آر دریافت می کنید و برای استخدام به شرکت های معتبر متقاضی نیرو معرفی می شوید.
تعداد دیدگاه
بازدید
نوع دوره

حضوری

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

پیش نیاز

ندارد

تاریخ آغاز

اردیبهشت ۱۴۰۲

مدت زمان دوره

255 ساعت

تعداد سرفصل

13

نوع مدرک

مدرک معتبر Mapsa HR

60% بورسیه در پرداخت شهریه

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید! در پایان دوره شما طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

می‌خواهید سریع بعد از دوره ی برنامه نویسی وارد بازار کار شوید؟
می‌خواهید در شرکت های معتبر مشغول به کار شوید؟
می‌خواهید دوره ای را حضوری با پروژه های واقعی بگذرانید؟
می‌خواهید با حقوق عالی به عنوان برنامه نویس استخدام شوید؟

جزئیات دوره

اگر ...

آشنایی بیشتر با این دوره
% 0
60% بورسیه در پرداخت شهریه

امروز یاد بگیر، فردا سر کار تسویه کن

برای شرکت در بوت کمپ پایتون – جنگو کافی است تا شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره پرداخت کنید و مابقی 60 درصد را پس از استخدام تسویه کنید!

بدین معنی که شما پس از پایان دوره، طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

مخاطبین بوت کمپ پایتون- جنگو

بازار کار فارغ التحصیلان بوت کمپ پایتون- جنگو

با توجه به محبوبیت و گستردگی کاربرد جنگو، تقاضا برای متخصصان این فریم ورک بسیار بالا است. اگر توانایی قابل قبولی در این حیطه کسب کنید به راحتی می توانید پس از گذراندن بوت کمپ پایتون – جنگو در یک شرکت معتبر مشغول به کار شوید.

رنج حقوق دریافتی در سال 1401

سطح

حداقل

حداکثر

تازه کار

3.3 میلیون تومان

16.9 میلیون تومان

با سابقه کار متوسط

5.6 میلیون تومان

20.3 میلیون تومان

کاربلد

7.2 میلیون تومان

52.9 میلیون تومان

سرفصل‌ها

مفاهیم ابتدایی
محتوای خصوصی
الگوی طراحی و شیء گرایی
محتوای خصوصی
ماژول‌ها
محتوای خصوصی
کار با تاریخ و زمان
محتوای خصوصی
تعامل با سیستم عامل
محتوای خصوصی
بهینه سازی کدهای پایتون و سرعت الگوریتم
محتوای خصوصی
کار با بانک‌های اطلاعاتی توسط پایتون
محتوای خصوصی
تست نویسی در پایتون
محتوای خصوصی
درآمد زایی و اشتغال
محتوای خصوصی
مفاهیم و راه‌اندازی اولیه
محتوای خصوصی
مفاهیم و راه اندازی اولیه
محتوای خصوصی
جنگو مقدماتی
محتوای خصوصی
کار با صفحات استاتیک
محتوای خصوصی
کار با بانک اطلاعاتی
محتوای خصوصی
مدل‌سازی در جنگو
محتوای خصوصی
کار با پنل مدیریتی جنگو
محتوای خصوصی
الگو های طراحی در جنگو
محتوای خصوصی
تست نویسی در جنگو
محتوای خصوصی
کار با View
محتوای خصوصی
کار با فرم‌ها
محتوای خصوصی
انجام عمل کش در جنگو
محتوای خصوصی
کار با تسک‌های زمان‌دار
محتوای خصوصی
درآمدزایی و اشتغال
محتوای خصوصی
مفاهیم اولیه و راه‌اندازی
محتوای خصوصی

درخواست مشاوره برای بوت کمپ

تو اولین فرصت با شما تماس میگیریم

دوره‌های مرتبط

آموزش‌های برنامه‌نویسی را از دست ندهید

Node
Node.js به زبان ساده یک محیط اجرای Back-end برای جاوا اسکریپت است. این نرم افزار توسط رایان دال در سال 2009 ایجاد شد. Node.js، جاوا اسکریپت را با استفاده از موتور جاوا اسکریپت V8، همان موتوری که مرورگر گوگل کروم را تامین می کند، اجرا می کند.
Go
زبان برنامه نویسی Golang شباهت بسیار زیادی به زبان برنامه نویسی C داشته و هدف آن کاهش پیچدگی در توسعه برنامه ها است. این زبان به طور گسترده برای پیاده سازی سرور های وب، برنامه های کاربردی و ابزارهای مدیریت کانتینرها مورد استفاده قرار گرفته است.
QA&
تست نرم افزار و تضمین کیفیت یکی از بخش های مهم برای هر نرم افزار است و هر توسعه دهنده و شرکت نرم افزاری باید از آن آگاهی کامل داشته باشد. برنامه نویسان، باید در طراحی و ارائه ی این نرم افزارها به نکاتی از قبیل سرعت ارائه، کیفیت، قیمت مناسب و از همه
asp.net core
ASP.NET Core یک فریم ورک و نسخه ی اوپن سورس ASP.NET است. با توجه به قابلیت‌هایی که این فریمورک در توسعه برنامه‌های تحت ویندوز دارد، بسیار مناسب افرادی است که به دنبال یک مهارت با تنوع کاری بالا هستند و می خواهند درآمد بالایی داشته باشند. این فریم ورک