بوت کمپ پایتون – جنگو

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) یکی از ساده ترین و آینده دار ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است که توانایی و کاربرد بالایی در تولید برنامه های تحت وب دارد. این موضوع باعث شده است تا روز به روز به علاقه مندان شرکت در بوت کمپ پایتون و یادگیری این زبان برنامه نویسی افزوده شود؛ اما این افراد نیاز به یک فریم ورک (Framework) خوب و قوی برای کار دارند.

یکی از مشهورترین و محبوب ترین فریم ورک های پایتون برای ساخت برنامه های تحت وب، جنگو (Django) است که شما در بوت کمپ پایتون – جنگو به خوبی نحوه ی کار با آن را آموزش می بینید. این فریم ورک توسط اینستاگرام، یوتیوب، گوگل و حتی ناسا برای توسعه وبسایتشان به کار گرفته شده است.

اگر می خواهید در زمینه ساخت برنامه های تحت وب فعالیت کنید و زبان برنامه نویسی پایتون را انتخاب کردید، شرکت در بوت کمپ پایتون – جنگو و یادگیری این فریم ورک می تواند انتخاب هوشمندانه و مفیدی برای شما باشد.

با شرکت در بوت کمپ پایتون جنگو مپصا اچ آر، کار بر روی پروژه های واقعی را تحت نظارت منتورهای خود تجربه خواهید کرد و آماده ورود به بازار می شوید.

علاوه بر آن در پایان بوت کمپ پایتون – جنگو، گواهینامه معتبر مپصا اچ آر دریافت می کنید و برای استخدام به شرکت های معتبر متقاضی نیرو معرفی می شوید.

امتیاز
0 از 0 رأی
بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان
نوع دوره: غیر حضوری (آنلاین)
سطح دوره: مبتدی تا پیشرفته
پیش نیاز: ندارد
تاریخ آغاز: دی ماه 1401
زبان: فارسی
مدت زمان: 240 ساعت + 10 ساعت کارگاه توسعه فردی
سرفصل: 13
مدرک معتبر Mapsa HR