دوره آموزشی پایتون (Python)

زبان برنامه‌نویسی پایتون (Python) به دلیل سادگی در بکارگیری و یادگیری، یکی از محبوب‌ترین زبان‌های حال حاضر برنامه‌نویسی است و گذراندن دوره آموزشی پایتون جزو اولین گزینه ها در بین افراد مختلف، برای شروع برنامه نویسی به شمار می رود.

زبان پایتون در زمینه‌های متنوعی مانند طراحی سایت، توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن‌های تحت وب و همچنین یادگیری ماشین (Machine Learning)، مورد استفاده برنامه نویسان قرار می گیرد. کاربردهای متنوع و گسترده ی این زبان برنامه نویسی، آن را به یکی از جذاب ترین زبان های حال حاضر تبدیل کرده است.

این زبان برنامه نویسی یک زبان منبع باز (open source) و اسکریپتی (script) است؛ به این معنا که در پلتفرم‌های مختلفی مانند ویندوز (Windows)، لینوکس (Linux) و مکینتاش (Macintosh) قابلیت اجرا دارد.

در دوره آموزشی پایتون شما به طور عمیق، حرفه ای و از پایه با این زبان آشنا می شوید. یکی از مزایای شرکت در دوره آموزشی پایتون مپصا اچ آر این است که شما با تجربه کار بر روی پروژه های واقعی و با نظارت منتورهای خود، به صورت کاملا اصولی با پایتون آشنا می شوید و پس از اتمام دوره، آماده ورود به بازار کار هستید.

پس از پایان دوره آموزشی پایتون خود، به شما مدرک معتبری داده می شود و توسط مپصا اچ آر به شرکت های معتبر و متقاضی نیرو برای استخدام معرفی می شوید.

امتیاز
0 از 0 رأی
بدون امتیاز 0 رای
رایگان!
نوع دوره: غیر حضوری
سطح دوره: مبتدی تا پیشرفته
پیش نیاز: ندارد
تاریخ آغاز: 22 آذر ماه 1400
تاریخ بروزرسانی: 28 آبان ماه 1400
زبان: فارسی
مدت زمان: 40 ساعت آموزش و 5 ساعت انجام پروژه
سرفصل: 9
مدرک معتبر Mapsa HR
روزهای برگزاری : جمعه‌ها ساعت 14 تا 19
برخورداری از اینترنت پایدار و آخرین نسخه نرم‌افزار اسکایپ و همچنین مهارت های عمومی کار با کامپیوتر الزامی می‌باشد.