15%
تخفیف

آموزش الگوریتم کودک و نوجوان

ساختارهای الگوریتمی به عنوان یک روش مطمئن برای تفکر منطقی و حل مشکل به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند. تفکر الگوریتمی در نوجوانان به آنها مهارت هایی را آموزش می‌دهد تا از راه حل‌های خلاقانه در مواقع بروز مشکلات بهره برند.

4
680,000 تومان

بوت کمپ Database administrator (DBA)

بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان

وظیفه اصلی سرپرستان پایگاه داده  اطمینان از صحت عملکرد پایگاه های داده است. سرپرستان پایگاه داده از نرم افزارهای ویژه ای برای ذخیره و سازماندهی داده ها مانند اطلاعات مالی و سوابق حمل و نقل کالا به مشتری استفاده می کنند. در دسترس بودن و امنیت اطلاعات کاربران دغدغه اصلی این متخصصین است.

4
2,000,000 تومان

بوت کمپ Database Developer

وظیفه توسعه دهندگان دیتابیس نوشتن کوئری های پیچیده در نرم افزار، بهبود پرفورمنس کوئری های موجود، ساخت گزارش های تحلیلی، یکپارچه سازی منابع داده ای سازمان، همکاری با سایر برنامه نویسان برای طراحی جداول و توسعه ویژگی های پیچیده نرم افزار می باشد. مهم ترین ویژگی این افراد حفظ پرفورمنس در هنگام توسعه ویژگی های جدید و همچنین مانیتورینگ پیوسته دیتابیس برای اطمینان از بهینگی کوئری ها می باشد. همچنین این افراد ارتباط مستمر با ادمین های دیتابیس دارند و همکاری دوجانبه بین آنها وجود دارد.

2
2,000,000 تومان

بوت کمپ Machine Learning

حوزه ای از هوش مصنوعی است. یادگیری ماشینی به زبان خلاصه یعنی ماشین از طریق داده هایی که ما در اختیار آنها قرار میدهیم شروع به یادگیری و پیشرفت خود میکنند. مثل ماشین های خودران. بازار کار آن بشدت رو به توسعه بوده بطوریکه از سال 2016 رشدی 10 برابری داشته و نیاز به متخصصین این حوزه با سرعتی بالا رو به ازدیاد است.

1
2,000,000 تومان

بوت کمپ آموزش Asp.Net MVC-Core

ASP.NET Core یک فریم ورک و نسخه ی اوپن سورس ASP.NET است. با توجه به قابلیت‌هایی که این فریمورک در توسعه برنامه‌های تحت ویندوز دارد، بسیار مناسب افرادی است که به دنبال یک مهارت با تنوع کاری بالا هستند و می خواهند درآمد بالایی داشته باشند. این فریم ورک همچنین توسط مایکروسافت به روزرسانی و پشتیبانی می شود.

ASP.NET Core به قدری کاربردی است که بعضی معتقدند که یادگیری آن در حال تبدیل شدن به یکی از الزامات برای توسعه دهندگان وب است. پس اگر می خواهید در زمینه ی برنامه نویسی وب در شرکت های بزرگ و معتبر مشغول به کار شوید، ASP.NET Core برای شما بهترین انتخاب خواهد بود.

14
2,000,000 تومان

بوت کمپ آموزش جاوا – اسپرینگ

بدون امتیاز 0 رای
2,000,000 تومان

جاوا (Java) به طور گسترده در ساخت برنامه های تحت وب در مقیاس سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد. این زبان سالها است که در لیست بهترین زبان های برنامه نویسی دیده می شود و آموزش جاوا طرفداران زیادی دارد.

جاوا زبان برنامه نویسی چند منظوره (General-Purpose Language) و شئ گرا (OOP) است که توانایی بالایی در ساخت برنامه های قدرتمند دارد. این زبان برنامه نویسی ساده با عملکرد بالایی که دارد مورد توجه بسیاری از برنامه نویسان قرار گرفته است. جاوا یک زبان خوب برای شروع یادگیری برنامه نویسی است.

شما در بوت کمپ آموزش جاوا – اسپرینگ با فریم ورک معروف، محبوب و پرکاربرد جاوا، یعنی اسپرینگ (spring) نیز آشنا می شوید.

فریم ورک اسپرینگ که با نام فریم ورک فریم ورک ها شناخته می شود، یک فریم ورک سبک است و از تعداد زیادی فریم ورک دیگر مثل Struts ،Hibernate و Tapestry پشتیبانی می کند.

شما با شرکت در دوره ی آموزش جاوا – اسپرینگ و یادگیری این فریم ورک محبوب، می توانید خیلی آسان تر به توسعه اپلیکیشن های در سطح سازمانی و گسترده بپردازید.

0
2,000,000 تومان

بوت کمپ پایتون – جنگو

زبان برنامه نویسی پایتون (Python) یکی از ساده ترین و آینده دار ترین زبان های برنامه نویسی در دنیا است که توانایی و کاربرد بالایی در تولید برنامه های تحت وب دارد. این موضوع باعث شده است تا روز به روز به علاقه مندان شرکت در بوت کمپ پایتون و یادگیری این زبان برنامه نویسی افزوده شود؛ اما این افراد نیاز به یک فریم ورک (Framework) خوب و قوی برای کار دارند.

یکی از مشهورترین و محبوب ترین فریم ورک های پایتون برای ساخت برنامه های تحت وب، جنگو (Django) است که شما در بوت کمپ پایتون – جنگو به خوبی نحوه ی کار با آن را آموزش می بینید. این فریم ورک توسط اینستاگرام، یوتیوب، گوگل و حتی ناسا برای توسعه وبسایتشان به کار گرفته شده است.

اگر می خواهید در زمینه ساخت برنامه های تحت وب فعالیت کنید و زبان برنامه نویسی پایتون را انتخاب کردید، شرکت در بوت کمپ پایتون – جنگو و یادگیری این فریم ورک می تواند انتخاب هوشمندانه و مفیدی برای شما باشد.

با شرکت در بوت کمپ پایتون جنگو مپصا اچ آر، کار بر روی پروژه های واقعی را تحت نظارت منتورهای خود تجربه خواهید کرد و آماده ورود به بازار می شوید.

علاوه بر آن در پایان بوت کمپ پایتون – جنگو، گواهینامه معتبر مپصا اچ آر دریافت می کنید و برای استخدام به شرکت های معتبر متقاضی نیرو معرفی می شوید.

1
2,000,000 تومان

بوتکمپ Node.js

Node.js به زبان ساده یک محیط اجرای Back-end برای جاوا اسکریپت است. این نرم افزار توسط رایان دال در سال 2009 ایجاد شد. Node.js، جاوا اسکریپت را با استفاده از موتور جاوا اسکریپت V8، همان موتوری که مرورگر گوگل کروم را تامین می کند، اجرا می کند.

Node.js، ساخت برنامه های تحت شبکه مقیاس پذیر را ساده و سریع می کند. به همین دلیل است که زبان برنامه نویسی انتخاب شده برای برخی از بزرگترین برنامه های کاربردی در وب، مانند Paypal، Uber و Netflix است. همچنین به توسعه‌دهندگان وب که می‌خواهند در تمام بخش‌های یک برنامه وب به خوبی تبحر داشته باشند، فرصت بزرگی می‌دهد.

0
2,000,000 تومان