سوالات پر‌تکرار درباره‌ی بوت‌کمپ ما

امیدواریم جواب سوال خود را پیدا کنید، در غیر این صورت خوش‌حال می‌شویم صدای گرمتان را از طریق مشاوره‌ی تلفنی بشنویم !

بوت کمپ دوره های فشرده پروژه محوره که با تکیه بر دو اصل سرعت و یادگیری پر فشار، مهارتهای مورد نیاز بازار کار رو به بوت کمپرها آموزش میده.

مفهوم بوت کمپ مفهوم نسبتا جدیدیه و کمتر از 15ساله که تو دنیا بوت کمپ راه اندازی شده ولی به خاطر نتایج خوب و اثربخشش و استقبال کارفرماها و صنایع از خروجیهای بوت کمپ، خیلی سریع تو دنیا پخش شد.مپصا هم اولین شرکت برگزار کننده بوت کمپ برنامه نویسیه.

هر کسی میتونه تو آزمون ورودی بوت کمپ، شرکت کنه ولی برای ورود به بوت کمپ یه حداقلهای فنی لازمه.

بله، اگر بحث تعهد استخدام مطرح باشه شرط سنی مطرحه و بهتره ادمها قبل 30سالگی وارد حوزه برنامه نویسی شده باشن.

بوت کمپ به صورت نیمه خصوصی و با ظرفیت 10 الی 15 نفر برگزار میشه.

بله ، در پایان دوره مپصا بوت کمپرها رو برای کار به شرکتهای فعال در صنعت معرفی میکند.

تا الان حدود 80 درصد فارغ التحصیلان بوت کمپ مشغول به کار شدند.

هر دو، پروژه محور هستند، دوره های آموزشی شامل یک کلاس آموزشیه که ساعت محدود داره. اما بوت کمپ به لحاظ ساعات آموزشی و میزان انجام پروژه، تقریبا 3الی 4برابر ساعت آموزش دوره هارو داره.

در برخی موارد هم دوره ها پیش نیاز ورود به بوت کمپ است.

بوت کمپ مجموعه پکیج ورود به بازار کار رو شامل میشه شامل انجام پروژه، کار تیمی، آشنایی با مهارتهای مدیریت پروژه مثل اسکرام ، کارگاههای رزومه نویسی و چند جلسه شبه مصاحبه با مدیران و کارشناسان فنی شرکتها (برای آگاهی از نقاط قوت و ضعف و رفع اونها) به اضافه اینکه بوت کمپها بحث تضمین استخدام رو هم داره.

بوت کمپ در واقع یک محیط کارآموزی واقعیه. که میتونید به عنوان سابقه کار در رزومه قید کنید.

فقط بوت کمپ چون یک پکیج کامل خدماته، تعهد استخدام داره، دوره میتونه حضوری و آنلاین باشه، اما بوت کمپها فقط حضوریه.

البته که بدون بوت کمپ اومدن هم میشه برنامه نویس شد، اما ممکنه مسیره طولانی تر باشه، ینی این مسیر رو شما با روشهای مختلف ممکنه تو یه بازه یکساله یاد بگیرید، البته خیلی از بوت کمپرهای ما معمولا خیلی وقتها خودشون این مسیر و قبلش سعی کردن برن و رسیدن به جایی که به اندازه زمانی که گذاشتن نتیجه نگرفتن و مسیر بوت کمپ رو انتخاب کردن.

بوت کمپ یه مسیر فشرده ست. که تو زمان کوتاهتر بر اساس یک مدل آموزشی اثربخش، شما مهارتهای ورود به بازار کار رو یاد میگیرید و خیلی سریعتر وارد بازار کار میشید.

در حال حاضر برای جاوا( اسپرینگ)، پایتون(جنگو،)، فرانت( جاوا اسکریپت و ری اکت جی اس) بوت کمپ و دوره برگزار میکنیم.

هر بوت کمپ به صورت فشرده حدود 2 الی 3 ماه طول میکشه.

معمولا بسته به سطح فنی افراد و میزان حضور در مصاحبه ها از فردای بوت کمپ تا یک ماه بعد از اتمام بوت کمپ بوت کمپرها مشغول به کار میشن.

یا از طریق آگهی های های کارآموزی در وبسایتهای کاریابی، میتونید برای ما رزومه بفرستید و یا فرم مشاوره داخل سایت رو پر کنید که همکارانمون باهاتون تماس بگیرند و اگر سوالی هم داشتید میتونید با شماره 09032077754 از طریق واتساپ در ساعات اداری در ارتباط باشید.

هدف بوت کمپ اینه که شما رو برای ورود به بازار کار آماده کنیم و شاغل شدن شما نتیجه این راهه. و فرقی نمیکنه که حتما ملزم باشید تو شرکتهای معرفی شده از سوی مپصا مشغول به کار بشید میتونید خودتون هم دنبال کار بگردید.

دیجی کالا، داتین، توسن، گام الکترونیک، فناپ، اسنپ، تپسی، رایا نوید سامانه، چارگون، بهسا، کافه بازار، همراه اول، داتکس، فراز پردازان، تکنوتری، داتکس، یارا و ده ها شرکت معتبر.

آزمونهای ورودی بیشتر برای اینه که کسانی که تو بازه کوتاه میتونن به نتیجه مشخص برسن، وارد بوت کمپ بشن، بخاطر همین اگر در حین بوت کمپ همراه ما باشید و پا به پای مدل آموزشی پیش برید، حتما کار پیدا میکنید.

اما ممکنه شما بهر دلیلی قصد شاغل شدن ندارید، مثلا قصد مهاجرت دارید، در این صورت امکان بورسیه براتون وجود نداره و  تا پایان بوت کمپ برای پرداخت هزینه‌اش فرصت دارید.