بوت‌کمپ استخدامی آموزشی ASP.Net MVC Core

استخدام در مجموعه فناوران اطلاعات خبره

مپصااچ‌آر با مشارکت مجموعه فناوران خبره برگزار می‌کند

با توجه به سابقه و تجربه‌های پی‌در‌پی و موفقیت‌آمیز موسسه مپصا در برگزاری بوتکمپ‌های آموزشی و تربیت نیروهای حرفه‌ای و صد در صد آماده به کار در زمینه برنامه نویسی و معرفی آنها به برترین و معتبرترین شرکت‌ها و استارت‌آپ های کشور، این بار نیز بر آن شدیم تا با همکاری مجموعه محترم فناوران خبره به برگزاری بوتکمپ آموزشی و کاملا پروژه محور ASP.Net MVC Core پرداخته تا با ارائه خدمات آموزشی رایگان گامی دیگر در راستای اشتغال جوانان مستعد میهن عزیزمان برداریم.

شرکت فناوران اطلاعات خبره، به عنوان یکی از فعال‌ترین و معتبرترین شرکت‌ها در صنعت بیمه بوده و تخصص این شرکت در ارائه راهکارهای جامع بیمه‌گری به تمامی نیازهای صنعت بیمه در حوزه‌ی مدیریت جامع عملیات مالی، بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتریان و هوشمندی کسب و کار می‌باشد. فعالیت شرکت فناوران اطلاعات خبره، در زمینه طراحی و تولید سیستم‌های نرم‌افزاری: جامع و یکپارچه، متمرکز در سطح کشور و ارتباط از طریق اینترنت می‌باشد.

علاقه‌مندان به این حوزه برنامه‌نویسی و همچنین افراد مشتاق به استخدام در مجموعه فناوران خبره ابتدا باید از طریق لینک زیر وارد آزمون مربوطه شده تا توسط تیم پشتیبانی مپصا مورد ارزیابی واقع شوند، سپس افرادی که حد نصاب نمره را کسب نمایند جهت ورود به کمپ استخدامیASP.Net MVC Core انتخاب شده و اطلاع رسانی به آن‌ها از طریق تماس یا پیامک صورت خواهد گرفت.

شرایط شرکت در بوت‌کمپ‌ اختصاصی فناوران خبره

شرایط عمومی

 • حداکثر 30سال تمام

  • فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، یا دانشجوی ترم آخر در این مقاطع تحصیلی با تعداد کمتر از 20 واحد باقیمانده، در رشته های مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع (یا در صورت مناسب بودن توان فرد، در رشته‌های دیگر بر اساس تأیید شرکت فناوران اطلاعات خبره)
  • اولویت اول دانشگاه های سراسری کل کشور
  • اولویت دوم واحدهای دارای اعتبار بالا در دانشگاه های آزاد اسلامی
  • دارای کارت معافیت دائم یا پایان خدمت نظام وطیفه (برای آقایان)

شرایط تحصیلی

 • اولویت با فارغ التحصیلان رشته های مهندسی کامپیوتر ، نرم افزار و سخت افزار و فناوری اطلاعات می‌باشد
 • در صورت برتری سایر المان ها یا نمره آزمون اولیه، رشته‌های مهندسی (همچون برق و مخابرات و غیره) نیز قابل قبول می‌باشد.
 • اولویت با دانشگاه‌های معتبر کشور

میزان حقوق و دستمزد اعلامی در دوره‌ی آزمایشی ( بر اساس عملکرد)

بازه حقوق اعلامی توسط کارفرما (بر اساس عملکرد متقاضی)

حقوق ناخالص بین 55,000,000 تا 65,000,000 ریال

آزمون تعیین سطح ASp.Net MVC Core

– زمان انجام آزمون با در نظر گرفتن پر کردن اطلاعات فردی، 50 دقیقه است.
– با توجه به اینکه حضور در بوت کمپ رایگان است لیکن جهت حضور کامل و تلاش برای یادگیری و توسعه فرد ضمانت های لازم اخذ می گردد، بدون استفاده از راهنما به سوالات پاسخ دهید.

افرادی که شرایط ذیل را دارند نسبت به تکمیل آزمون اقدام نمایند:
o بازه سنی 23 الی 30 سال
o برای آقایان معافیت سربازی الزامی است.
o امکان حضور در تهران را داشته باشند.

مسیر آموزش در کمپ Asp.Net MVC Core

MapsaHr

تفاوت بوت کمپ های مپصا

بر خلاف سایر دوره های آموزشی که معمولا بصورت تئوریکال ارائه میگردند بوت کمپ های مپصا پروژه محور بوده و با هدف ایجاد فضایی مناسب برای بوت کمپرها علاوه بر کسب تخصص، فرصت را جهت کسب تجربه های لازم در محیط کاری واقعی برای بوت کمپرها فراهم میکند. منتورهای مپصا تجربه کاری خود را که طی سال ها کسب شده به بوت کمپرها منتقل کرده و آنها توانایی های خود را در سطح سازمان های مطرح و بزرگ محک میزنند و میتوانند از پروژه های انجام شده بعنوان نمونه کارهایی قوی در رزومه استفاده کنند.

نقشه راه

مسیر آموزش بوت کمپر تا استخدام از تجربه مپصا در برگزاری چندین بوت کمپ با استخدام آنها در شرکت های معتبر حاصل شده است. منتورهای بوت کمپ ها نیز علاوه بر اینکه دانش آموخته دانشگاه های برتر کشور هستند، سابقه طولانی مدتی بعنوان مدیران فنی و رهبری در مجموعه های بزرگ اکوسیستم آی تی ایران دارند.

بوت کمپ ها پروژه محور

در طول مسیر آموزش به هیچ وجه به حال خود رها نمیشوید. منتور و استاد حل تمرین بطور منظم بوت کمپرها را درگیر انجام پروژه ها و تمرین های در مقیاس واقعی صنعت میکنند و با رصد روند پیشرفت شما و برگزاری جلسات رفع اشکال اطمینان حاصل میکنند که بوت کمپر مهارت لازم برای اجرای پروژه های واقعی شرکت های بزرگ را دارد. بعنوان مثال اجرای وبسایتی مشابه دیجیکالا یکی از پروژه های تعریف شده در طول بوت کمپ های مپصا است.

هنوز سوالی دارید؟

ما سعی کردیم  به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ بدهیم، اگر سئوالی دارید که هنوز پاسخ داده نشده می توانید از طریق صفحه تماس با ما، فرم مشاوره را پرکرده ویا با شماره 02188629415 تماس بگیرید.