استخدام در مجموعه فناوران اطلاعات خبره

بوت‌کمپ استخدامی آموزشی ASP.Net MVC Core

مپصا اچ آر با همکاری مجموعه فناوران خبره برگزار می کند

بوت کمپ رایگان استخدامی Asp.Net MVC Core

مپصا با سابقه ی چندین ساله در تربیت نیروهای حرفه ای و آماده به کار برنامه نویسی و معرفی آنها به برترین شرکت ها و استارتاپ های کشور، این بار تصمیم به برگزاری دوره ای ویژه با همکاری مجموعه محترم فناوران خبره گرفته است. شرکت فناوران اطلاعات خبره به عنوان یکی از فعال‌ترین و معتبرترین شرکت‌ها در صنعت بیمه شناخته می شود و تخصص این شرکت در ارائه راهکارهای جامع بیمه‌گری به تمامی نیازهای صنعت بیمه در حوزه‌ی مدیریت جامع عملیات مالی، بازاریابی و مدیریت ارتباط با مشتریان و هوشمندی کسب و کار است.

بوت کمپرهای فارغ التحصیل از این دوره ی آموزشی در شرکت فناوران خبره در زمینه طراحی و تولید سیستم های نرم افزاری مشغول به کار می شوند.

برای ورود به این دوره چه شرایطی باید داشته باشم؟

شرایط عمومی

 • حداکثر سن  30 سال
 • دارای کارت معافیت دائم یا پایان خدمت نظام وظیفه (برای آقایان)
 • اولویت اول دانشگاه های سراسری کل کشور و اولویت دوم واحدهای دارای
  اعتبار بالا در دانشگاه های آزاد اسلامی
 • فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد (یا دانشجوی ترم آخر
  در این مقاطع تحصیلی با تعداد کمتر از 20 واحد باقیمانده) در رشته های
  مهندسی کامپیوتر، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع
  (رشته های دیگر تنها در صورت تایید شرکت فناوران خبره امکان پذیر است)

شرایط تحصیلی

 • اولویت با فارغ التحصیلان رشته های مهندسی کامپیوتر ، نرم افزار و سخت افزار و فناوری اطلاعات می‌باشد
 • در صورت برتری سایر المان ها یا نمره آزمون اولیه، رشته‌های مهندسی (همچون برق و مخابرات و غیره) نیز قابل قبول می‌باشد.
 • اولویت با دانشگاه‌های معتبر کشور

میزان حقوق و دستمزد اعلامی در دوره‌ی آزمایشی ( بر اساس عملکرد)

بازه حقوق اعلامی توسط کارفرما (بر اساس عملکرد متقاضی)

حقوق ناخالص بین 55,000,000 تا 65,000,000 ریال

چطوری میتونم در این دوره شرکت کنم؟

علاقه مندان به شرکت در این دوره و استخدام در مجموعه فناوران خبره ابتدا باید در آزمونی شرکت کنند و از نظر علمی توسط تیم مپصا مورد ارزیابی قرار گیرند. افرادی که در ارزیابی حداقل نمره قبولی را کسب کنند می توانند در دوره ها شرکت کنند. اگر شرایط شرکت در این بوت کمپ را دارید در آزمون زیر شرکت کنید. مدت زمان آزمون 50 دقیقه است.

افرادی که شرایط ذیل را دارند نسبت به تکمیل آزمون اقدام نمایند:

 •  بازه سنی 23 الی 30 سال
 •  برای آقایان معافیت سربازی الزامی است.
 •  امکان حضور در تهران را داشته باشند.

مسیر آموزش در کمپ Asp.Net MVC Core

MapsaHr

تفاوت بوت کمپ های مپصا

بر خلاف سایر دوره های آموزشی که معمولا بصورت تئوریکال ارائه میگردند بوت کمپ های مپصا پروژه محور بوده و با هدف ایجاد فضایی مناسب برای بوت کمپرها علاوه بر کسب تخصص، فرصت را جهت کسب تجربه های لازم در محیط کاری واقعی برای بوت کمپرها فراهم میکند. منتورهای مپصا تجربه کاری خود را که طی سال ها کسب شده به بوت کمپرها منتقل کرده و آنها توانایی های خود را در سطح سازمان های مطرح و بزرگ محک میزنند و میتوانند از پروژه های انجام شده بعنوان نمونه کارهایی قوی در رزومه استفاده کنند.

نقشه راه

مسیر آموزش بوت کمپر تا استخدام از تجربه مپصا در برگزاری چندین بوت کمپ با استخدام آنها در شرکت های معتبر حاصل شده است. منتورهای بوت کمپ ها نیز علاوه بر اینکه دانش آموخته دانشگاه های برتر کشور هستند، سابقه طولانی مدتی بعنوان مدیران فنی و رهبری در مجموعه های بزرگ اکوسیستم آی تی ایران دارند.

بوت کمپ ها پروژه محور

در طول مسیر آموزش به هیچ وجه به حال خود رها نمیشوید. منتور و استاد حل تمرین بطور منظم بوت کمپرها را درگیر انجام پروژه ها و تمرین های در مقیاس واقعی صنعت میکنند و با رصد روند پیشرفت شما و برگزاری جلسات رفع اشکال اطمینان حاصل میکنند که بوت کمپر مهارت لازم برای اجرای پروژه های واقعی شرکت های بزرگ را دارد. بعنوان مثال اجرای وبسایتی مشابه دیجیکالا یکی از پروژه های تعریف شده در طول بوت کمپ های مپصا است.

هنوز سوالی دارید؟

ما سعی کردیم  به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ بدهیم، اگر سئوالی دارید که هنوز پاسخ داده نشده می توانید از طریق صفحه تماس با ما، فرم مشاوره را پرکرده ویا با شماره 02188629415 تماس بگیرید.