فرصت های شغلی در انتظار شما هستن

مپصا اچ آر به شما کمک میکنه تا بتونین حرفه ای کار کردن رو یاد بگیرین و با یک رزومه قوی برای استخدام در هر شرکتی که خواستین اقدام کنین.

شما در کمترین زمان ممکن با یک آموزش حرفه ای و کار بر روی پروژه های کاملا مرتبط با نیاز بازار کار، مهارت های لازم رو یاد میگیرین.

 منتورها در این مسیر، تجربه چندین و چند ساله خودشون رو در اختیار شما قرار میدن، پس با شرکت در بوت کمپ های برنامه نویسی مپصا اچ آر، در زمان کوتاه 3 تا 6 ماه به اندازه چند سال از بقیه جلوتری !!

خلاصه عملکرد مپصا تا به امروز

0
بوت کمپ‌های برگزار شده
0
تعداد کارآموزان
0
شاغلین

چارت آموزشی مپصا در سال 1401

حتما این سوال براتون پیش اومده که مپصا چه دوره هایی برگزار میکنه؟

هدف ما در بوت کمپ های برنامه نویسی مپصا اچ آر اینه که شما در یک فضای کاملا دوستانه و تعاملی بتونین هم تخصص مورد نظرتون رو یاد بگیرین و هم از تجربه ی چندین ساله ی منتورها در یک بازه زمانی فشرده استفاده کنین.

در تمام مدت، هم منتورهای مجموعه (که مدیرهای تکنیکال و لیدرهای شرکت های بزرگ هم هستن) و هم تیم پشتیبانی مپصا در کنار شما هستن و شرایط رو برای پیشرفتتون فراهم میکنن!

علاوه بر آموزش های تخصصی، ما در مپصا برای شما دوره های رزومه نویسی و کارگاه های توسعه فردی هم برگزار می کنیم تا بهترین رزومه رو برای خودتون بسازین و بی هیچ دغدغه ای برای مصاحبه آماده باشین.

اگر دوست داشته باشین میتونین در شبه مصاحبه هایی که برای شما اجرا میکنیم شرکت کنین تا دیگه هیچ مشکلی برای مصاحبه و استخدام نداشته باشین. ما فکر همه جاشو کردیم، هنوز هم نگران استخدامتی؟!

نحوه برگزاری و شرکت در بوت کمپ ها

در حال حاضر شرکت های معتبر و حرفه ای نیاز به برنامه نویس هایی دارن که توی کار با فریمورک ها تخصص داشته باشن. چون فریم ورک ها سرویس های بیشتری در اختیار برنامه نویس ها قرار میدن و کار باهاشون خیلی راحت تره!

مپصا اچ آر با توجه به این نیاز بازار کار، بوت کمپ های برنامه نویسی تخصصی ارائه میده که بتونین توی کار با فریمورک های هر زبان برنامه نویسی حرفه ای بشین.

اگه فکر میکنین که زبان های پایه رو بلدین، بهتون پیشنهاد میدیم وارد بوت کمپ های ما بشین! البته قبل از ورود به بوت کمپ های ما باید مرحله ارزیابی و مصاحبه رو با موفقیت بگذرونین.

اما نگران نباشین! اگه هیچ کدوم از زبان های برنامه نویسی پایه رو بلد نیستین هم ایرادی نداره، مپصا برای شما دوره های پری بوت کمپ برگزار میکنه که بتونین در زبان های برنامه نویسی پایه هم تخصص پیدا کنین و بعد از اون آموزش فریم ورک ها رو شروع کنین.

تفاوت بوت کمپ های مپصا

بر خلاف سایر دوره های آموزشی که معمولا بصورت تئوریکال ارائه میگردند بوت کمپ های مپصا پروژه محور بوده و با هدف ایجاد فضایی مناسب برای بوت کمپرها علاوه بر کسب تخصص، فرصت را جهت کسب تجربه های لازم در محیط کاری واقعی برای بوت کمپرها فراهم میکند. منتورهای مپصا تجربه کاری خود را که طی سال ها کسب شده به بوت کمپرها منتقل کرده و آنها توانایی های خود را در سطح سازمان های مطرح و بزرگ محک میزنند و میتوانند از پروژه های انجام شده بعنوان نمونه کارهایی قوی در رزومه استفاده کنند.

نقشه راه

مسیر آموزش بوت کمپر تا استخدام از تجربه مپصا در برگزاری چندین بوت کمپ با استخدام آنها در شرکت های معتبر حاصل شده است. منتورهای بوت کمپ ها نیز علاوه بر اینکه دانش آموخته دانشگاه های برتر کشور هستند، سابقه طولانی مدتی بعنوان مدیران فنی و رهبری در مجموعه های بزرگ اکوسیستم آی تی ایران دارند.

بوت کمپ ها پروژه محور

در طول مسیر آموزش به هیچ وجه به حال خود رها نمیشوید. منتور و استاد حل تمرین بطور منظم بوت کمپرها را درگیر انجام پروژه ها و تمرین های در مقیاس واقعی صنعت میکنند و با رصد روند پیشرفت شما و برگزاری جلسات رفع اشکال اطمینان حاصل میکنند که بوت کمپر مهارت لازم برای اجرای پروژه های واقعی شرکت های بزرگ را دارد. بعنوان مثال اجرای وبسایتی مشابه دیجیکالا یکی از پروژه های تعریف شده در طول بوت کمپ های مپصا است.

هنوز سوالی دارید؟

ما سعی کردیم  به تمامی سوالات احتمالی شما پاسخ بدهیم، اگر سئوالی دارید که هنوز پاسخ داده نشده می توانید از طریق صفحه تماس با ما، فرم مشاوره را پرکرده ویا با شماره 02188629415 تماس بگیرید.