15%
تخفیف

آموزش الگوریتم کودک و نوجوان

ساختارهای الگوریتمی به عنوان یک روش مطمئن برای تفکر منطقی و حل مشکل به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند. تفکر الگوریتمی در نوجوانان به آنها مهارت هایی را آموزش می‌دهد تا از راه حل‌های خلاقانه در مواقع بروز مشکلات بهره برند.

4
680,000 تومان

دوره آموزشی پایتون (Python)

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

زبان برنامه‌نویسی پایتون (Python) به دلیل سادگی در بکارگیری و یادگیری، یکی از محبوب‌ترین زبان‌های حال حاضر برنامه‌نویسی است و گذراندن دوره آموزشی پایتون جزو اولین گزینه ها در بین افراد مختلف، برای شروع برنامه نویسی به شمار می رود.

زبان پایتون در زمینه‌های متنوعی مانند طراحی سایت، توسعه نرم افزارها و اپلیکیشن‌های تحت وب و همچنین یادگیری ماشین (Machine Learning)، مورد استفاده برنامه نویسان قرار می گیرد. کاربردهای متنوع و گسترده ی این زبان برنامه نویسی، آن را به یکی از جذاب ترین زبان های حال حاضر تبدیل کرده است.

این زبان برنامه نویسی یک زبان منبع باز (open source) و اسکریپتی (script) است؛ به این معنا که در پلتفرم‌های مختلفی مانند ویندوز (Windows)، لینوکس (Linux) و مکینتاش (Macintosh) قابلیت اجرا دارد.

در دوره آموزشی پایتون شما به طور عمیق، حرفه ای و از پایه با این زبان آشنا می شوید. یکی از مزایای شرکت در دوره آموزشی پایتون مپصا اچ آر این است که شما با تجربه کار بر روی پروژه های واقعی و با نظارت منتورهای خود، به صورت کاملا اصولی با پایتون آشنا می شوید و پس از اتمام دوره، آماده ورود به بازار کار هستید.

پس از پایان دوره آموزشی پایتون خود، به شما مدرک معتبری داده می شود و توسط مپصا اچ آر به شرکت های معتبر و متقاضی نیرو برای استخدام معرفی می شوید.

3
رایگان!