بوت کمپ آموزش جاوا – اسپرینگ

جاوا (Java) به طور گسترده در ساخت برنامه های تحت وب در مقیاس سازمانی مورد استفاده قرار میگیرد. این زبان سالها است که در لیست بهترین زبان های برنامه نویسی دیده می شود و آموزش جاوا طرفداران زیادی دارد. جاوا زبان برنامه نویسی چند منظوره (General-Purpose Language) و شئ گرا (OOP) است که توانایی بالایی در ساخت برنامه های قدرتمند دارد. این زبان برنامه نویسی ساده با عملکرد بالایی که دارد مورد توجه بسیاری از برنامه نویسان قرار گرفته است. جاوا یک زبان خوب برای شروع یادگیری برنامه نویسی است. شما در بوت کمپ آموزش جاوا – اسپرینگ با فریم ورک معروف، محبوب و پرکاربرد جاوا، یعنی اسپرینگ (spring) نیز آشنا می شوید. فریم ورک اسپرینگ که با نام فریم ورک فریم ورک ها شناخته می شود، یک فریم ورک سبک است و از تعداد زیادی فریم ورک دیگر مثل Struts ،Hibernate و Tapestry پشتیبانی می کند. شما با شرکت در دوره ی آموزش جاوا – اسپرینگ و یادگیری این فریم ورک محبوب، می توانید خیلی آسان تر به توسعه اپلیکیشن های در سطح سازمانی و گسترده بپردازید.
تعداد دیدگاه

89

بازدید

13067

نوع دوره

حضوری

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

پیش نیاز

ندارد

تاریخ آغاز

16 اسفند

مدت زمان دوره

۱۷۰ ساعت

تعداد سرفصل

4

نوع مدرک

مدرک معتبر Mapsa HR

60% بورسیه در پرداخت شهریه

در این دوره شما تنها 40 درصد از شهریه را در طول دوره و مابقی 60 درصد را پس از استخدام پرداخت می کنید! در پایان دوره شما طی 2 ماه بطور مستمر به مجموعه های فعال در صنعت IT معرفی میشوید، ما در کنار شما تا استخدام هستیم. در صورت موفقیت در استخدام اقساط بورسیه شما عملا از حقوق دریافتی شما پرداخت خواهد شد.

می‌خواهید سریع بعد از دوره ی برنامه نویسی وارد بازار کار شوید؟
می‌خواهید در شرکت های معتبر مشغول به کار شوید؟
می‌خواهید دوره ای را حضوری با پروژه های واقعی بگذرانید؟
می‌خواهید با حقوق عالی به عنوان برنامه نویس استخدام شوید؟

جزئیات دوره

اگر ...

آشنایی بیشتر با این دوره

مخاطبین بوت کمپ آموزش جاوا - اسپرینگ

بازار کار فارغ التحصیلان بوت کمپ آموزش جاوا - اسپرینگ

آموزش جاوا کاربردهای فراوانی در تولید محصولات نرم افزاری، اپلیکیشن های اندرویدی و تجاری، سیستم های نقطه فروش، برنامه های مالی و برنامه های کلان داده دارد. با توجه به گستردگی عملکرد زبان جاوا و قرارگیری آن در لیست 5 زبان برنامه نویسی محبوب دنیا، می توان گفت فرصت های شغلی متعدد و متنوعی پیش روی برنامه نویسان جاوا است.

علاوه بر آن همانطور که گفتیم فریم ورک اسپرینگ نیز پرکاربردترین و یکی از پرطرفدارترین فریم ورک های جاوا در بین برنامه نویسان است که با یادگیری آن در بوت کمپ آموزش جاوا اسپرینگ ما، می توانید به راحتی به طراحی و ساخت اپلیکیشن های سازمانی و بزرگ مقیاس بپردازید. در نتیجه با یادگیری این مهارت، فرصت های شغلی عالی، به خصوص در شرکت های بزرگ و سازمان ها، انتظار شما را می کشد.

برای پیدا کردن یک شغل جذاب و خوب، کافی است که در بوت کمپ آموزش جاوا – اسپرینگ ثبت نام کنید و با پشتکار و تمرین، آن را با موفقیت بگذرانید.

رنج حقوق دریافتی در سال 1401

سطح

حداقل

حداکثر

تازه کار

4.5 میلیون تومان

13.1 میلیون تومان

با سابقه کار متوسط

6.9 میلیون تومان

26.4 میلیون تومان

کاربلد

12.9 میلیون تومان

45 میلیون تومان

سرفصل‌ها

Module Zero: Java Platform Overview
محتوای خصوصی
Module 1: Java Platform Overview
محتوای خصوصی
Module 2: Control flow
محتوای خصوصی
Module 3: Object-oriented Programming
محتوای خصوصی
Module 4: Classes
محتوای خصوصی
Module 5: Inheritance
محتوای خصوصی
Module 6: Interfaces
محتوای خصوصی
Module 7: Exceptions
محتوای خصوصی
Module 8: Collections
محتوای خصوصی
Module 9: Lambda Expression
محتوای خصوصی
Module Zero: Database and SQL review (&h)
محتوای خصوصی
Module 1: JDBC
محتوای خصوصی
Module 2: Clean Code
محتوای خصوصی
Module 3: IDE Tips and rapid development tricks
محتوای خصوصی
Module 4: Hibernate Mapping
محتوای خصوصی
Module 5: Hibernate Query language
محتوای خصوصی
Module 6: Hibernate caching
محتوای خصوصی
Spring dependency Injection
محتوای خصوصی
Spring core training
محتوای خصوصی
Spring data
محتوای خصوصی
Spring boot Crud operation
محتوای خصوصی
Bean validation and constrains
محتوای خصوصی
Spring Security
محتوای خصوصی

درخواست مشاوره برای بوت کمپ

تو اولین فرصت با شما تماس میگیریم

دوره‌های مرتبط

آموزش‌های برنامه‌نویسی را از دست ندهید

Node
Node.js به زبان ساده یک محیط اجرای Back-end برای جاوا اسکریپت است. این نرم افزار توسط رایان دال در سال 2009 ایجاد شد. Node.js، جاوا اسکریپت را با استفاده از موتور جاوا اسکریپت V8، همان موتوری که مرورگر گوگل کروم را تامین می کند، اجرا می کند.
Go
زبان برنامه نویسی Golang شباهت بسیار زیادی به زبان برنامه نویسی C داشته و هدف آن کاهش پیچدگی در توسعه برنامه ها است. این زبان به طور گسترده برای پیاده سازی سرور های وب، برنامه های کاربردی و ابزارهای مدیریت کانتینرها مورد استفاده قرار گرفته است.
QA&
تست نرم افزار و تضمین کیفیت یکی از بخش های مهم برای هر نرم افزار است و هر توسعه دهنده و شرکت نرم افزاری باید از آن آگاهی کامل داشته باشد. برنامه نویسان، باید در طراحی و ارائه ی این نرم افزارها به نکاتی از قبیل سرعت ارائه، کیفیت، قیمت مناسب و از همه
asp.net core
ASP.NET Core یک فریم ورک و نسخه ی اوپن سورس ASP.NET است. با توجه به قابلیت‌هایی که این فریمورک در توسعه برنامه‌های تحت ویندوز دارد، بسیار مناسب افرادی است که به دنبال یک مهارت با تنوع کاری بالا هستند و می خواهند درآمد بالایی داشته باشند. این فریم ورک